W131/25-053
Nowy produkt
Elegancka zamszowa torebka damska Vera Pelle w kolorze taupe to idealny wybór dla kobiet ceniących styl, jakość i wygodę. Wykonana z wysokogatunkowej skóry naturalnej – miękkiego włoskiego zamszu – zachwyca ponadczasowym designem i starannym wykończeniem.
| Model | W131 |
| Materiał | skóra naturalna zamszowa |
| Wielkość | średnia |
| Sposób zapięcia | zamek + klapka na magnes |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | 1 |
| Liczba komór | 1 |
| Kolor | mocha |
| Kolor okuć | złoty |
| Pochodzenie | produkt włoski |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Długość paska | 110 cm |