Nowy produkt
Wieczorne wyjścia wymagają nie tylko eleganckich stylizacji, ale i dodatków. Prezentowane puzderko idealnie wkomponuje się w szykowne i gustowne stylizacje, dodając uroku, ale również pozwoli zabrać ze sobą niezbędne akcesoria.
Torebka wykonana została z wysokiej jakości materiału, a elegancji dodają jej świecące dodatki i wyjątkowa faktura. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów jest niezwykle praktyczna i pojemna. Jej niepowtarzalny design zostanie z pewnością doceniony przez kobiety stawiające na nowoczesne rozwiązania, pragnące wyróżnić się w tłumie. Puzderko zapinane jest ramką na bigel, dzięki czemu zyskuje na swoim eleganckim wyglądzie. Można je nosić zarówno w ręce, jak i na ramieniu za pomocą dopinanego łańcuszka.
| Model | W176-5889 |
| Materiał | skóra ekologiczna |
| Wielkość | mała |
| Sposób zapięcia | bigiel |
| Liczba komór | 1 |
| Kolor | srebrny, złoty, czarny |
| Kolor okuć | srebrny, złoty |
| Pochodzenie | produkt włoski |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Głębokość | 9 cm |
| Długość łańcuszka | 120 cm |