Nowy produkt
Pojemna torebka damska Laura Biaggi, jest to torebka typu worek wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej, która jest przyjemna oraz miła w dotyku. Torebka swoim wyglądem przypomina plecak, co wpływa na jej charakterystyczny, nowoczesny design. Nie sposób przejść obojętnie obok tej damskiej torebki w związku z faktem, iż jest to torebka która może pełnić funkcję plecaka. Głównym jej walorem jest niebywała praktyczność i pojemność. Torebka Laura Biaggi wyposażona jest w dużą ilość rozmaitych kieszonek, większych oraz mniejszych.
Zapinana jest na zamek błyskawiczny. W środku znajduję się zasuwana kieszonka na dokumenty i inne drobiazgi oraz dwie boczne otwarte kieszonki. Na zewnątrz prezentowanego damskiego plecaka znajdują się także trzy kieszonki zapinane na zamek błyskawiczny. Okucia przy torebce są w kolorze złotym. Torebka przeznaczona jest do noszenia w ręku, na ramieniu, przez ramię, a także jako plecak. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy ekspresową wysyłkę, a także solidne opakowanie.
| Model | W178 |
| Materiał | skóra naturalna |
| Wielkość | duża mieszcząca A4 |
| Sposób zapięcia | zamek |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 3 |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | 3 |
| Liczba komór | 1 |
| Kolor | brązowy, beżowy, czarny |
| Kolor okuć | złoty |
| Pochodzenie | produkt polski |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 13 cm |
| Długość szelek | 90 cm z możliwością regulacji |
| Wysokość uchwytu | 35 cm |