Nowy produkt
Klasyczna torebka typu shopper wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej. Prosty, elegancki fason sprawia, że model ten doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w bardziej formalnych sytuacjach.
Torebka wyposażona jest w dwa rodzaje uchwytów – krótsze do noszenia w dłoni oraz dłuższe do wygodnego założenia na ramię. Całość zamykana na zamek błyskawiczny, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów.
Jej pojemne wnętrze z łatwością pomieści dokumenty formatu A4, laptop, kosmetyczkę i inne niezbędne rzeczy – dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy, na zakupy czy codzienne wyjścia.
| Model | W175 |
| Materiał | skóra naturalna, zamsz |
| Wielkość | duża mieszcząca A4 |
| Sposób zapięcia | zamek |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 3 |
| Liczba komór | 1 |
| Kolor | ciemny brąz, beżowy, biały, błękitny, bordowy, czarny, fuksja, marmo |
| Kolor okuć | złoty |
| Pochodzenie | produkt włoski |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość uchwytów | krótkie 16 cm, długie 35 cm |