Nowy produkt
Klasyczna, nieduża torebka miejska Vera Pelle z naturalnej, miękkiej skóry naturalnej. Torebka ma budowę jednokomorową, wykończoną trwałą podszewką, wyposażoną w kieszonkę zapinaną na suwak i kieszeń na telefon. Całość zamykana jest zamkiem błyskawicznym. Przeznaczona jest do noszenia w ręku, ale dodatkowe długie rączki pozwalają wygodnie nosić ją na ramieniu. Długie rączki - 75 cm.
| Model | W179 |
| Materiał | skóra naturalna, zamsz |
| Wielkość | średnia |
| Sposób zapięcia | zamek |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 3 |
| Liczba komór | 1 |
| Kolor | ciemny brąz, czarny, fuksja, beżowy |
| Kolor okuć | złoty |
| Pochodzenie | produkt włoski |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Wysokość uchwytów | krótkie 16 cm, długie 35 cm |