Nowy produkt
Elegancka i pojemna torebka damska marki Massimo Contti idealna na co dzień oraz na weekendowe wypady. Wykonana z wysokiej jakości ekologicznej skóry, zapewnia trwałość i stylowy wygląd. Duża wielkość torebki pozwala na bezproblemowe zmieszczenie formatu A4, a także niezbędnych drobiazgów. Torba z dodatkiem złotych okuć prezentuje się gustownie i uniwersalnie.
Torebka posiada praktyczne zapięcie na zamek, a także łącznie 3 kieszenie wewnętrzne i zewnętrzną dla dodatkowej organizacji. Dopracowane detale, polskie pochodzenie oraz czerwona, logowana podszewka zdecydowanie dodają elegancji. Wysokość 34 cm, szerokość 45 cm i głębokość 20 cm, a także regulowany pasek o maksymalnej długości 130 cm, zapewniają wygodę użytkowania na co dzień.
| Model | MC30 |
| Materiał | skóra ekologiczna |
| Wielkość | duża mieszcząca A4 |
| Sposób zapięcia | zamek |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 2 |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | 1 |
| Liczba komór | 1 |
| Kolor | złoty, czarny, biały, fuksja |
| Kolor okuć | złoty |
| Pochodzenie | produkt polski |
| Wysokość | 34 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Długość paska | max 130 cm z możliwością regulacji |