Nowy produkt
Elegancki kuferek damski został wykonany zgodnie z najnowszymi trendami mody. Torebka charakteryzuje się nowoczesnym designem, unikatowym, niepowtarzalnym stylem oraz modnym wykończeniem. Uwagę każdej miłośniczki mody przyciąga połączenie przepięknych, głębokich barw, które przepięknie mienią się w świetle dziennym.
Całość zapinana jest na zamek błyskawiczny. Jej precyzyjnie wykończone wnętrze wyposażone zostało w zasuwaną kieszonkę na dokumenty i inne cenne przedmioty, oraz dwie boczne kieszonki na mniejsze drobiazgi. Dodatkowo z tyłu torebki jest jeszcze jedna zasuwana kieszonka. Okucia przy torebce występują w kolorze srebrnym, który uwydatnia elegancję oraz nadaje charakteru stylizacji. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej firmy. Nie czekaj, zakup już dziś.
| Model | AS119 |
| Materiał | skóra ekologiczna |
| Wielkość | duża mieszcząca A4 |
| Sposób zapięcia | zamek |
| Liczba kieszeni wewnętrznych | 3 |
| Liczba kieszeni zewnętrznych | 1 |
| Liczba komór | 1 |
| Kolor | zielony, bordowy, granatowy, czarny |
| Kolor okuć | srebrny |
| Pochodzenie | produkt polski |
| WYMIARY | : |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Długość paska | 120 cm z możliwością regulacji |
| Wysokość uchwytów | 16 cm |