Nowy produkt
Torebka damska Laura Biaggi z połyskującymi złotymi dżetami i efektownym logo z pewnością przyciągnie uwagę każdej kobiety. Ta precyzyjnie wykonana z ekologicznej włoskiej skóry listonoszka, cechuje się nowoczesnym, modnym, wpadającym w oko designem. Torebka zapinana jest na zamek błyskawiczny, przykryty klapką na magnes.
Torebka jest średniej wielkości – bez trudu pomieści najważniejsze drobiazgi jak portfel, telefon czy klucze. Doskonale sprawdzi się również jako stylowa ozdoba wieczorowej kreacji. Zaletą torebki jest możliwość noszenia jej zarówno w ręku jak i przez ramię. Gorąco polecam.
| Model | LB126 |
| Materiał | skóra ekologiczna |
| Wielkość | średnia |
| Sposób zapięcia | zamek + klapka na magnes |
| Liczba komór | 1 |
| Kolor | zielony, czarny, biały, brązowy, beżowy, camel |
| Kolor okuć | złoty |
| Pochodzenie | produkt polski |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Głębokość | 9 cm |
| Długość paska | max 130 cm z możliwością regulacji |